Spacious 3-Bedroom Apartment In Central Bucharest

  • 60 m²
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers

Spacious 3-Bedroom Apartment In Central Boekarest van 60 m² ligt op circa 20 minuten te voet van het Nationaal Natuurhistorisch Museum Grigore Antipa. Het 3-slaapkamer appartement is gelegen op 2 km van Bucharest-Noord treinstation en op een paar stappen verwijderd van Colegiul Economic Virgil Madgearu busstation.

De 2-badkamer accommodatie heeft een zitgedeelte buiten met airconditioning voor optimaal comfort. Het appartement heeft een apart toilet en een douche voor uw comfort. Verder zijn er een haardroger en badlakens beschikbaar.

De accommodatie heeft een kitchenette met faciliteiten.

Het appartement biedt accommodatie in de Victoriei Avenue wijk van Boekarest, binnen 10 minuten rjden weg van de Arcul de Triumf. Het Koning Michaël I park is 2 km verderop. Spacious 3-Bedroom Apartment In Central Bucharest is ook vrij dicht bij Piața Romană metrostation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Spacious 3-Bedroom Apartment In Central Boekarest
Ultracentral Quiet Chic Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Ultracentral Quiet Chic Apartment

8.2
Heel goed 18 beoordelingen
207 m van de accommodatie
USD 132 USD 119
per nacht
Studio In The Center Of Bucharest
Mobiele prijsaanbieding

Studio In The Center Of Bucharest

209 m van de accommodatie
USD 46 USD 41
per nacht
One Bedroom Apartment French Embassy
Mobiele prijsaanbieding

One Bedroom Apartment French Embassy

8.0
Heel goed 3 beoordelingen
226 m van de accommodatie
USD 59 USD 53
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Henri Coandă
    16 km

    Treinstations

    The North Train Station
    1,6 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Tuinmeubelen
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:30
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Spacious 3-Bedroom Apartment In Central Bucharest gelegen?
      Spacious 3-Bedroom Apartment In Central Bucharest is in de Boekarest - Centrum wijk van Boekarest gesitueerd, op 18-minuten wandelafstand van de Paleishal.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Spacious 3-Bedroom Apartment In Central Bucharest?
      Populaire plekken in de buurt van Spacious 3-Bedroom Apartment In Central Bucharest zijn onder andere het Nationaal Natuurhistorisch Museum Grigore Antipa, de Paleishal, het restaurant Caru' cu bere.
    • Hoeveel kost het om bij Spacious 3-Bedroom Apartment In Central Bucharest te verblijven?
      Een overnachting in Spacious 3-Bedroom Apartment In Central Bucharest kost €212.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Spacious 3-Bedroom Apartment In Central Bucharest?
      Restaurants in de buurt van Spacious 3-Bedroom Apartment In Central Bucharest zijn onder andere Dolce Principessa en Coppa Coffee & Wine Bar restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Spacious 3-Bedroom Apartment In Central Bucharest?
      Bij Spacious 3-Bedroom Apartment In Central Bucharest kunnen gasten gebruik maken van een kitchenette uitgerust met een waterkoker, een koelkast en keukengerei.
    • Wat is de afmeting van het appartement?
      Het appartement meet 60 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Henri Coandă
    16 km

    Treinstations

    The North Train Station
    1,6 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Spacious 3-Bedroom Apartment In Central Boekarest

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten